Logo
Strona główna / Łódź / Słodka Asia

Słodka Asia, 27

Jeżeli szukasz idealnej kobiety to świetnie trafiłeś. Jestem zadbaną laską o aksamitnym ciele. Fotki są moje więc masz gwarancję, że umawiasz się z kobietą ze zdjęć. Co na spotkaniu? Jeśli będziesz chciał na samym początku wsadzisz mi w buzie. Może być spokojnie lub pikantnie. Uwielbiam obciągać i zerkać w twoje oczy. Potem możesz wyruchać mnie w cipkę, mogę też usiąść na Tobie. Na koniec możesz spuścić się do mojej buzi lub na brzuszek.

Kontakt

Cennik

1 godzina 200 zł
30 minut 150 zł
15 minut 100 zł

Informacje

  • Płeć: Kobieta
  • Wiek: 27
  • Wzrost: 166
  • Waga: 54
  • Rozmiar biustu: 3

Komentarze

Anonim

Miła, namiętna, zaangażowana i uczciwa. Pani z wysoką kulturą osobistą, można z nią porozmawiać, czułem się jak z kochanką którą znam nie od dziś. Pani robi cudownego loda.

Anonim

Pewna siebie gaduła i jaka pozytywna osoba ! No nic tylko siedzieć gadać tulić kochać i tak w kółko. Mieszanka wybuchowa. A serwis. Spróbuj sam i już nikogo nie będziesz szukał :-)

Ulubione

69 Dwa zbliżenia w godzinie Eksperymenty Facesitting Finał na twarz Fisting Francuz bez gumy Gra wstępna Minetka Na jeźdźca Namiętne Pocałunki Ostre słówka Seks hiszpański Seks klasyczny Seks z zabawkami Seksowna bielizna Szpilki Uległość